هیرمانا
دوشنبه , تیر ۲۱ ۱۴۰۰
خانه / خرما پیارم / مرکز فروش بهترین خرمای پیارم خوزستان

مرکز فروش بهترین خرمای پیارم خوزستان

خرمای پیارم خوزستان نیز در بهترین مرکز فروش آن با بهترین و مناسب ترین قیمت در عین حال با دارا بودن کیفیت بالا به صورت عمده مورد عرضه قرار می گیرد و امکان خرید و فروش آن نیز وجود دارد.

همه آنچه در مورد خرما پیارم نمی دانید

دانستن این موضوع که خرماها نیز انواع و اقسام گوناگونی دارند نیز از مواردی است که هر فردی باید به آن آگاهی داشته باشد و بداند که خرماها با توجه به شرایط آب و هوایی در شهرهای متفاوتی مورد تولید قرار می گیرند.
این امکان نیز وجود دارد که یک نوع خرما در چند شهر متفاوت تولید شود اما تولیدی یک شهر بسیار باکیفیت تر از سایر شهرها باشد.
مورد فوق کاملا رابطه ی مستقیمی با همان شرایط پرورش آن ها دارد که در یک شهر شرایط پرورش یک نوع خرما بهتر است و باکیفیت تر می شود و شرایط یک خرما مناسب نیست و نمی تواند کیفیت خوبی داشته باشد.

خرمای پیارم از جمله خرماهایی می باشد که در شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان مورد کشت قرار می گیرد.

خرمای پیارم به صورت تجاری و درجه یک می باشد و به دلیل دارا بودن کیفیت مناسب و بازار پسندی مناسب به عنوان یک خرمای صادراتی به شمار می آید.
بازارهای جهانی نگاه ویژه ای به این خرما دارند و این نیز کاملا به باکیفیت بودن و مناسب این نوع خرما از هر جهت بستگی دارد.
خرمای پیارم دارای پوستی نازک است که رنگ آن قهوه ای تیره می باشد و گوشت و پوست آن نیز کاملا به یکدیگر چسبیده اند.
ظاهر آن بسیار زیبا و مطلوب می باشد و وجود فروکتوز در آن که عمده ی قند آن را تشکیل می دهد سبب می شود تا به راحتی و با سرعت در سوخت و ساز بدن به کار برده شود.
خرمای پیارم از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است و در آن مقادیر بسیار زیادی از انواع مواد قندی، پروتئینی و سایر موارد معدنی را می توان یافت.
برداشت این نوع از خرما از اوایل شهریور ماه آغاز می گردد و تا آخر آبان ماه نیز به طول می انجامد.
خرما پیارم نیز از جمله خرماهایی می باشد که طرفداران بی شماری دارد اما به دلیل این که از قیمت بالایی برخوردار است معمولا در کشور خودمان افراد زیادی این توانایی را ندارند که از آن بهره ببرند و معمولا مورد صادرات قرار می گیرد.
خرمای پیارم خوزستان هم از جمله خرماهایی می باشد که کیفیت مطلوبی دارد و مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است.

خرمای پیارم خوزستان

بهترین خرمای پیارم خوزستان

خرمای پیارم یکی از مهم ترین و گران ترین و در عین حال بهترین ارقام و انواع خرماهای صادراتی در ایران می باشد که در حال حاضر به دلیل وجود شرایط مناسب برای کشت این خرما در ایران، بالاترین میزان تولید را دارا است.
خرمای پیارم در حالت کلی به عنوان بهترین خرما در ایران شناخته شده است که می توان آن را به نسبت سایر خرماهای صادراتی با قیمت بالاتری در بازار پیدا نمود.
بهترین خرمای پیارم خوزستان دارای پوستی نازک و به رنگ قهوه ایمی باشد و از جمله خرماهای نیمه خشک به شمار می آید و پوست چروکیده ای نیز دارا است.
خرمای پیارم به خرمای شکلاتی معروف می باشد و به علت خشک بودن آن و همچنین قابلیت نگهداری این خرما در مدت زمان طولانی، در بازارهای داخلی و خارجی از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد.
خرمای پیارم خوزستان هم از ارقام مهم تجاری به شمار می آید و به سبب دارا بودن خواص بسیار و ویژگی ها و خصوصیات مهمی که در آن وجود دارد از فروش خوبی برخوردار است.

خرما پیارم با هسته و نحوه عرضه آن به بازار

همان طور که متوجه شدید خرمای پیارم از جمله خرماهایی می باشد که هسته و پوست ان کاملا به هم چسبیده است و در دسته ی خرماهای نیمه مرطوب قرار دارد.
بنابراین با توجه به شرایطی که در بالا بیان نمودیم، امکان بدون هسته کردن آن بسیار ضعیف می باشد و معمولا آن را به صورت با هسته در بازار به فروش می رسانند.
خرمای پیارم را به صورت های مختلفی همچون فله ای و یا در کارتن های ۵ کیلویی و ۱۰ کیلویی، همچنین در بسته بندی های کوچک برای افرادی که قصد مصرف روزانه دارند مورد فروش قرار می گیرد و افراد با توجه به وع نیاز خود، یکی از موارد فوق را انتخاب می نمایند و بر آن اساس خریدهایشان را ثبت می کنند.
شما می توانید این خرما را با توجه به نوع هدفی که دارا هستید تهیه کنید، به عنوان مثال اگر برای مصرف شخصی و روزانه ی خودتان قصد تهیه ی آن را دارید این امکان وجود دارد تا ازبسته بندی های کوچک آن و یا به صورت فله ای تهیه کرده و مورد استفاده قرار بدهید.
اگر از افرادی هستید که برای فروش در مغازه و یا موارد دیگر نیاز دارید می توانید این خرما را در بسته بندی های بزرگتر و فله ای خریداری نمایید و از آن در مورد خاص خودتان بهره ببرید.

خرمای پیارم خوزستان

فروش خرما پیارم صادراتی قیمت مناسب در بازرگانی هیرمانا

مجموعه تجاری بازرگانی هیرمانا کار و فعالیت خود را در زمینه ی خرما آغاز کرده است و در این راه از افراد کاردان و متخصص بسیاری بهره می برد.
این تیم توانسته است بهترین شرایط را برای صادرات انواع خرمای پیارم در درجه های کیفی گوناگون فراهم کند که در شرایط اقتصادی اکنون مورد مهمی است و بسیار ارزشمند می باشد.
این که یک شرکت بازرگانی بتواند به عنوان نماینده ی مستقیم، خرما را از باغدار و یا کارخانه ی تولید و بسته بندی آن تهیه نماید و با قیمت مناسب به بازار عرضه کند از جمله مواردی است که به سبب آن می توان با اطمینان کامل خریدهای خود در هر حجم را از آن شرکت درخواست داد.

بازرگانی هیرمانا با افتخار در زمینه ی صادرات خرمای پیارم توانسته است بهترین کیفیت را به همران مناسب ترین قیمت در نظر بگیرد و با دید مشتری به این خرید و فروش نگاه کند و شرایطی را فراهم آورد تا تمامی افراد از همه قشری در جامعه امکان استفاده و بهره بردن از این خرما را داشته باشند. بنابراین مناسب ترین قیمت و باکیفیت ترین خرمای پیارم را از بازرگانی هیرمانا درخواست نمایید تا بتوانید در این زمینه، تجربه ی مفیدی داشته باشید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش خرما پیارم در تهران

مرکز فروش عمده خرما پیارم در تهران

فروش خرما پیارم در تهران با قیمت های استثنایی توسط این سایت انجام می گیرد. …