هیرمانا
یکشنبه , تیر ۲۰ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / فروش خرمای کلوته درجه یک جیرفت در تبریز

فروش خرمای کلوته درجه یک جیرفت در تبریز

خرمای کلوته درجه یک جیرفت در تبریز و سایر شهرهای بزرگ کشور، هم اکنون با بهترین نرخ قیمت فروش، به صورت آنلاین امکان ثبت سفازش خرید عمده بدون هیچ واسطه ای دارد.
خرماها ارقام گوناگونی داشته که ممکن است خیلی از افراد به عنوان مصرف کنندگان این محصول و ماده خوراکی با ارزش، برخی از ارقام آن را نشناسند.
خرما کلوته نام یکی دیگر از ارقام خرماست که خیلی ها آن را با رقم خرما مضافتی اشتباه می گیرند، چرا که از نظر شکل ظاهری، شباهت های زیادی را با هم دارند.
پس اگر خریداران خرما کلوته می خواهند رقم مرغوب خرما کلوته را خریداری کنند، بایستی این رقم را شناخته و آن را ار رقم مضافتی تشخیص دهند.
بی شک این کار متخصص و کارشناس مربوط به خود را می طلبد. در درجه اول بد نیست که هر خریداری، بداند رقم مرغوب خرمای مورد نظرش، در کجا برداشت شده و توسط کدام مراکز فروش به عرضه می رسد.
آیا می دانید که بهترین مرکز برداشت خرما کلوته کدام استان است؟
خرما کلوته درجه یک چه مشخصاتی داشته و در چه بسته بندی هایی به عرضه می رسد؟

بهترین خرما کلوته کجا برداشت می گردد؟

همانطور که متوجه شدید، در ایران شاهد برداشت ارقام گوناگون و درجه یک خرما هستیم که منبع آن را می توان استان های جنوبی کشورمان در نظر داشت.

خرما کلوته یا خرما کلیته، از ارقام نیمه خشک خرماست که مرکز اصلی تولید و برداشت این خرما، استان کرمان می باشد.
شایان ذکر است که در مرداد ماه، برداشت خرما کلوته در جنوب کرمان آغاز شده و رفته رفته و تا اواخر شهریور، بخش های شمالی استان کرمان، این خرما را برداشت و به بازار عرضه می نمایند.
در حال حاضر جیرفت و عنبرآباد کرمان را می توان از جمله مهم ترین مناطق برداشت خرما کلوته درجه یک صادراتی معرفی کرد که توانسته اند نیاز بازار را برطرف نموده باشند.
در این میان خرما کلوته جیرفت شهرت بسیاری داشته و دلیل آن هم ویژگی ها و مشخصات منحصربفرد این نوع خرما می باشد.
خرما کلیته از ارقام میان رس خرما به شمار می آید که گفتنی است مصرف تازه خوری این خرما توانسته طعم و مزه خوبی داشته و احساس خوشایندی را به مصرف کنندگان القا نماید.
آیا می دانید که خرمای کلوته درجه یک جیرفت چه مشخصاتی داشته و با چه بسته بندی هایی عرضه می گردد؟
قیمت فروش عمده خرما کلوته چه نرخی در بازار دارد و چگونه رقم مرغوب این خرما در تبریز و سایر شهرهای کشور امکان خرید آسان داشته است؟

خرمای کلوته درجه یک جیرفت

خرمای کلوته درجه یک جیرفت و مشخصات آن

خرما کلوته در مرکز کرمان، توسط کشاورزان معتبر و باسابقه، می تواند در بالاترین سطح کیفی، برداشت و سپس روانه بازار خرما گردد.
خرمای کلوته درجه یک جیرفت یک خرمای با شهرت جهانی است که امروزه توانسته نقش فزاینده ای را هم در اقتصاد و روند تجاری کشور ما ایفا کرده باشد.
آیا می دانید که چرا خرمای کلوته جیرفت تا اینقدر مشهور بوده و نرخ فروش بالایی دارد؟
بی شک بایستی دلیل این موضوع را در مشخصات خرما کلوته جیرفت جست و جو نمود.
از جمله مهم ترین ویژگی ها و مشخصات خرما کلوته، می توان به این موارد اشاره داشت:

  • خرما کلوته دارای طعم شیرینی بوده و بسیار خوش خوراک می باشد.
  • این خرما از ماندگاری بالایی برخوردار است.
  • حمل و نقل و انبارداری خرما کلوته کاملا آسان می باشد.
  • این خرما بصورت کاملا ارگانیک در جیرفت استان کرمان، برداشت می گردد.

تمامی تجار و فعالان در عرصه تجارت خرما می دانند که بسته بندی خرما می تواند نقش فزاینده ای در جذب مشتری و حتی تعیین نرخ قیمت آن خرما داشته باشد.
و نکته بعدی اینکه از کوزه همان برون تراود که در اوست، در واقع بسته بندی مرغوب و درجه یک خرما کلوته به نوعی نشان دهنده کیفیت درجه یک خود رقم خرما نیز بوده است.
در بخش بعدی در مورد انواع بسته بندی های متنوع خرما کلوته نیز صحبت خواهیم نمود.

خرما کلوته در بسته بندی های متنوع

به جرئت می توان گفت که مرحله بسته بندی خرما، نقش بسیار مهمی را در چگونگی خرید و فروش و حتی صادرات خرما ایفا می نماید.
به همین دلیل است که بسیاری از تولید کنندگان خرما در کشور، برای جذب بیشتر مشتریان چه در بازارهای داخلی و خصوصا در بازارهای خارجی، به دنبال کیفیت مرغوب نوع بسته بندی خرما بوده اند.
خرما کلوته جیرفت هم از این قضیه مستثنی نبوده و در واقع هر چقدر این خرما با بسته بندی های خوب و درجه یک به عرضه رسد، می تواند بازار پسند فوق العاده خوبی را هم دارا باشد.
آن چیزی که قبل از بسته بندی خرما کلوته مهم بوده، فرآیند سورتینگ خرما بوده که در آن ضایعات خرما و انواع خرمای کرم خورده یا بلبل خورده جدا شده و میوه سالم خرما مورد بسته بندی قرار می گیرد.
موضوع مهم دیگر مسئله پولیش و روغن کاری خرماست که باز هم می تواند در جذب مشتری خصوصا در بازار رقابتی خارج از کشور و خرمای صادراتی، اهمیت ویژه ای را دارا باشد.

در حال حاضر در کشور ما، خرما کلوته صادراتی درجه یک در بسته بندی های ۵ و ۱۰ کیلویی و یا دست چین شده روانه بازارهای فروش می گردد.

خرمای کلوته درجه یک جیرفت

قیمت خرما کلوته جیرفت بصورت عمده

قیمت خرما کلوته از موضوعات مهمی است که خریداران این خرما که خواهان تناژ بالا برای آن هستند، همیشه پیگیر نوسانات آن بوده اند.
در بازارهای امروزی، اگر چه خرید عمده و فله ای خرما، با کیفیت تضمین شده کمی دور از انتظار بنظر رسیده، اما می تواند خریدی اقتصادی تر را برای مشتریان رقم بزند.
علاوه بر نوع بسته بندی خرما کلوته جیرفت، کیفیت خود میوه خرما از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت این خرما به شمار می رود.
البته حجم یا تناژ خرید خرما هم می تواند در قیمت خرما کلوته جیرفت، نقش فزاینده ای را دارا باشد.
آیا می دانید که مرکز رسمی خرید و فروش ارقام درجه یک خرما در کشور، یعنی خرما هیرمانا، توانسته فروش عمده خرما کلوته مرغوب صادراتی را با مناسب ترین قیمت ممکن در تبریز و سایر شهرهای کشور انجام دهد؟

فروش عمده خرما کلوته مرغوب در تبریز و سایر شهرهای کشور

فروش عمده خرما کلوته مرعوب با کمترین قیمت ممکن و ارائه شده در سایر بازارهای کشور را از این مجموعه خواهید دید.

خرما کلوته جیرفت در بسته بندی های متنوع و درجه یک، امکان صادرات به تمامی بازارهای داخلی را داشته و نیم نگاهی جدی به سمت بازارهای جهانی هم دارد. شما می توانید همین حالا سفارش خرید اینترنتی خرما کلوته را در کمترین زمان ممکن به ثبت برسانید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه خرما کلوته درجه یک

صادرات خرمای کلوته دونم ایران به روسیه

صادرات خرما کلوته دونم ایران به روسیه یک موفقیت بی‌نظیر بوده که حاصل اعتماد شما …