هیرمانا
چهارشنبه , تیر ۲۳ ۱۴۰۰
خانه / خرما ربی / سایت خرید خرما ربی سراوان درجه یک

سایت خرید خرما ربی سراوان درجه یک

خرید خرما ربی سراوان درجه یک در سایت نمایندگی های فروش خرما در شهرهای جنوبی کشور، به صورت عمده و با قیمتی بسیار پایین تر انجام می شود.
خرما ربی سراوان از طعم بسیار خوبی برخوردار می باشد و می توانیم بگوییم از مهمترین ارقام خرما در استان سیستان و بلوچستان است و طرفداران زیاد و خاص خود را دارد.

خرما ربی در شهرهای همچون زابل, ایرانشهر, چابهار و سراوان کشت و برداشت می شود. اما اگر بخواهیم از نظر کیفیتی که مورد پذیرش خریداران است صحبت کنیم, خرمای ربی سراوان به نوعی زبان زد خواص و عوام است.

معرفی خرما ربی شهرستان سراوان

خرمای ربی از مهم ترین ارقام خرما در استان سیستان و بلوچستان می باشد.
می توان گفت این خرما پس از خرماهایی چون سعمران، شاهانی، مضافتی و کبکاب از اهمیت بالا و ویژه ای برخوردار می باشد.
خرما ربی در چندین شهر کشت و برداشت می شود مثل شهر زابل و چابهار و ایرانشهر، اما از نظر کیفیتی که مورد پسند خریداران است، این خرما ربی سراوان است که توانسته است زبان زد خاص و عام شود.
خرمای ربی مشخصاتی دارد که به شرح زیر می باشد:

 • خرمای ربی به نسبت میوه ی بزرگی است.
 • رنگ آن قهوه ای تیره یا قرمز است و رطب سبز رنگ دارد.
 • خرمای ربی سراوان خرمای نیمه خشکی است و با رطوبتی کمتر از ۱۵ درصد می باشد.
 • مهمترین ویژگی این خرما, ماندگاری طولانی مدت و طعم فوق العاده آن است.
 • خرمای ربی شکلی کشیده و بلند دارد و در مکان های خشک و خنک نگهداری می شود.
 • خرمای ربی دارای پوستی نازک است و هسته ای کوچک و شیره ای کم دارد.
از خرمای ربی به عنوان یک خرمای صنعتی در تولید فرآورده های زیادی استفاده می کنند. خرمای ربی به دلیل ماندگاری بالایی که دارد و بافتی نیمه خشک نیز قابلیت حمل و نگهداری آسان دارد.
پوست خرمای ربی کمی چروک میباشد و هسته و به خرما دارای چسبندگی متوسطی است. خرمای ربی نسبت به خرمای مضافتی شیرینی کمتری دارد و خرمای ربی را نیز با نام زودرس ترین خرمای کشور نیز می شناسند.
متاسفانه در شهرستان سراوان امکانات لازم برای بسته بندی خرمای ربی به اندازه ی کافی وجود ندارد و همین موضوع باعث شده است که این خرما به صورت فله ای به پاکستان فرستاده شود.
در پاکستان این خرمای ربی را با بسته بندی های بسیار ساده به کشورهای اروپایی صادر می کنند. در واقع می توان گفت به همین دلیل است که خرمای ربی با نام خرمای پاکستانی نیز می شناسند.
خرمای ربی از نظر شکلی شباهت زیادی به خرمای پیارم دارد. این شباهت به گونه ای است که اگر خرما شناس نباشید, شاید این دو را با هم اشتباه بگیرید.

خرید خرما ربی سراوان

شرایط صادرات خرما ربی سراوان به اروپا چگونه است؟

سراوان یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان می باشد. آب و هوای این منطقه مساعد است و همین موضوع سبب رشد ارقام بسیاری از خرما شده است.
در سراوان انواع خرمای خشک، ربی و مضافتی نیز تولید می شود. از بین این خرماها، رقم ربی از خرما های پرفروش و صادراتی ایران می باشد.
خرمای ربی به دلیل داشتن بافتی نیمه خشک و ماندگاری بالا و حمل و نگهداری آسانی که دارد بسیار مورد توجه بحث صادرات قرار گرفته است.
برای صادرات این نوع از خرما به کشور هایی همچون روسیه، ترکیه، امارات متحده عربی و قرقیزستان و کشورهای اروپایی دیگر لازم است که این خرما بسته بندی شود.
دستگاه های مکانیزه ای وجود دارند که خرما را سورت و شستشو می کنند و در نهایت با توجه به بازاری که هدف است خرمای خشک شده را بسته بندی می کنند.
بسته بندی مناسب برای خرما ربی، معمولا در کارتن های لمینتی ۵ و ۱۰ کیلو گرمی و جعبه های ۴۰۰ و ۵۰۰ گرمی می باشد که تنوع وزنی داشته باشد.
ویژگی های خرمای صادراتی این گونه می باشد:

 1. خرما به صورت حبه حبه و بدون اینکه به هم چسبیده باشند می باشند.
 2. کاملا سالم و ارگانیک می باشند.
 3. خرما دارای بافتی خشک و ماندگاری بالا می باشد.
 4. خرما سورت شده و تمیز می باشد.
 5. محصول کاملا ضد عفونی شده و عاری از هرگونه آفات می باشد.
 6. خرابی و زدگی ندارد و با ماشین آلات مکانیزه بسته بندی شده است.
 7. بسته بندی مطلوب خرما و قیمت تمام شده و نهایی خرمای ربی بسیار پر اهمیت در امر صادرات آن است.

خرید خرما ربی سراوان

خرما ربی درجه یک از کجا تهیه کنیم؟

به جرات می توان گفت که خرمای ربی سراوان از مهمترین و پر طرفدارترین خرماها در بازار خرما است.
این در حالی است که خرمای ربی پیش از آن که تولید شود، پیش فروش می شود. معمولا خرید خرما ربی سراوان به قیمت عمده و به صورت فله ای انجام می شود.
خرمای ربی فله ای به صورت سورت نشده و در کارتون هایی با وزن ۱۰ کیلو گرمی عرضه می شود. نرخ فروش خرما در واقع با توجه به کیفیتی که محصول دارد و شرایط آب و هوا تعیین می شود.

خرید خرما ربی سراوان

سایت خرید خرما ربی سراوان

برای خرید عمده خرما می توان علاوه بر مراجعه ی حضوری به شهر سراوان و خرید از درب کارخانه یا نمایندگی، به سایت های خرید این محصول نیز مراجعه کرد و سفارش خود را ثبت و تحویل بگیرید.
خوبی خرید از سایت ها نیز این است که می توانید قبل از اینکه هرگونه هزینه ای برای خرید انجام دهید از قبیل هزینه رفت و آمد و اقامت و غیره، بر سر قیمت نهایی و حتی نوع بسته بندی محصول با کارخانه و یا نمایندگی مورد نظرتان به توافق برسید.
با پیشرفت علم خوشبختانه این مسیر کاملا هموار است و اگر اطلاعات کامل در رابطه با انواع خرما دارید و فردی که می توانید به آن در مورد گفته هایش در رابطه با خرما و کیفیت آن اطمینان کنید، خرید از سایت های اینترنتی یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

در حال حاضر سایت گروه بازرگانی خرما هیرمانا، با هدف ارائه بهترین کیفیت و قیمت انواع ارقام خرما، امکان خریدی آسان و بی دغدغه را برای تمامی مشتریان در سراسر کشور فراهم آورده است. چرا برای یکبار هم که شده، کیفیت درجه یک و اعلاء از خرمای ربی سراوان را از طریق این مجموعه، سفارش خرید عمده نمی دهید؟
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرما ربی صادراتی

فروش عمده خرما ربی خشک صادراتی سراوان

فروش عمده خرما ربی سراوان با قیمتی استثنایی و کمتر از سایر بازارهای کشور، هم …