هیرمانا
یکشنبه , تیر ۲۰ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / خرمای کلوته مرغوب با بهترین قیمت فروش عمده

خرمای کلوته مرغوب با بهترین قیمت فروش عمده

خرمای کلوته مرغوب را می توانید با بهترین قیمت فروش عمده و بالاترین کیفیتی که در بازار موجود است، از مجموعه ما خریداری نمایید و در این زمینه از سود بالایی برخوردار شوید.

خرمای کلوته مرغوب و ویژگی های آن

خرمای کلوته مرغوب در دسته خرماهای مرطوب و یا نیمه مرطوب ایران به شمار می آید و شیره آن نسبتا متوسط می باشد.
گوشت خرمای کلیته بسیار نرم است و در حالت ظاهری شباهت زیادی به خرمای مضافتی دارد.
کیفیت این خرما بسیار زیاد است و از ارقامی به شمار می آید که تجاری می باشند و اهمیت زیادی در صادرات خرمای ایران دارند.
طبع خرما کلوته بسیار گرم است و برای افرادی که دارای طبعی سرد می باشند، بسیار مناسب می باشد.
اندازه خرما بین ۲٫۵ تا ۳٫۵ سانتی متر متفاوت است و این تفاوت به خاطر محل برداشت خرما است.
رطوبتی که خرمای مذکور دارد چیزی بین ۱۴ تا ۲۲ درصد تخمین زده اند که حتی این مورد را هم می توان به شرایط آب و هوایی محل کشت و زمان برداشت آن ها وابسته نمود.

از جمله خواص خرما کلوته چه می دانید؟

تمامی خرماها دارای خواصی می باشند که به سبب همان موارد، افراد به استفاده از آن ها روی می آورند.

از جمله این خواص می توان موارد ذیل را نام برد:

  • آرامش دهنده اعصاب در افراد
  • قند موجود در آن ها از نوع فروکتوز می باشد و برای بیماران دیابتی مشکلی ایجاد نمی کند و حتی می تواند در درمان آن ها نقشی مهم ایفا کند.
  • آنتی اکسیدان هایی که در خرمای کلوته وجود دارد می توانند موجب شوند تا از سرطان جلوگیری شود و موجباتی برای پیشگیری از این بیماری باشد.
  • فیبرهایی که در خرمای کلوته موجود هستند، عاملی می باشند برای درمان بیماری های گوارشی و افرادی که به هر دلیلی در گوارش خود مشکل دارند، می توانند به راحتی با مصرف این خرما خود را درمان نمایند.
  • کلسیم و پتاسیم فراوانی در این خرما مشاهده شده است و به همین منظور می تواند به راحتی نیاز بدن افراد را به کلسیم رفع نماید و در رفع پوکی استخوان نقش مهمی دارند.

همانطور که مشاهده می فرمایید خرمای کلوته خواص بی شماری دارد و به سبب همان ویژگی ها می توانیم استفاده از این خرما را به افراد دیگر توصیه نماییم.

خرمای کلوته مرغوب

قیمت خرما کلوته در بازار

نکته ی مهمی که در هنگام قیمت گیری محصولات خرما وجود دارد، این است که خرما را در چه زمانی نیاز دارید و چه موقع تصمیم دارید که قیمت خرما کلوته را دریافت نمایید.
در واقع اگر در زمان برداشت خرما این کار را انجام دهید، مسلما قیمت مناسب تری را دریافت می نمایید زیرا در زمان فراوانی خرما به این امر اقدام نموده اید.
اگر در زمان هایی غیر از برداشت و در فصول دیگر به خرید روی بیاورید، شاید با قیمت بالاتری برخورد کنید و این مورد در خصوص شهری که قرار است خریدهای خود را از آن جا ثبت نمایید هم حاکم می باشد.
شهری که خرما از آن جا برداشت می شود قیمت مناسب تری دارد تا شهری که در فاصله های دوری از آن قرار گرفته است و قیمت خرما در این مناطق بالاتر است.
قیمت خرمای کلوته مرغوب را می توانید به راحتی و از طریق سایت مجموعه ما به دست بیاورید. این قیمت ها کاملا معتبر و به روز شده در اختیار شما مشتریان محترم قرار می گیرند.
قیمت گیری باید به صورت کاملا مستقیم از تولید کننده صورت بگیرد تا واسطه و دلال حذف شده باشند.

خرید و فروش خرما کلوته

خرما کلوته به طرق و روش های مختلفی مورد خرید و فروش قرار می گیرد و شما نیز می توانید از هر روشی که با توجه به نیاز روز بازار است و خود شما راحت تر می باشید، اقدامات لازم را انجام دهید.
یکی از این روش ها این است که به صورت حضوری به مرکز تولید و یا فروش آن ها مراجعه نمایید و هر حجمی از محصول را که نیاز دارید را مورد درخواست قرار بدهید.
این روش ممکن است زمان و هزینه ی زیادی برای شما داشته باشد و با توجه به شرایط کشور هم همخوانی نداشته باشد.
به این ترتیب روش آنلاین و خرید و فروش اینترنتی جایگزین تمامی روش های موجود شده است و مشتریان می توانند خرمای کلوته مرغوب را به صورت اینترنتی و از طریق سایت های راه اندازی شده توسط تولید کنندگان و فروشندگان آن ها خریداری نمایید.
این روش از روش های بسیار مهم می باشد و طرفداران بسیاری را برای خود دارد، در عین حال مزایای بی شماری هم برای مشتریان و خریداران با این شیوه در نظر دارد که در صورت خرید از این طریق، به آن ها تعلق خواهد گرفت.
مزیت عدم محدودیت افراد در زمان و مکان جهت ثبت خریدهای خود و همچنین قیمت های بسیار مناسب و به روز برای مشتریان این گروه های خرید قرار دارد.

خرمای کلوته مرغوب

صادرات خرما کلوته

همان طور که متوجه شدید، خرما کلوته از جمله خرماهای ارزشمند می باشد که در زمینه صادرات به آن توجه زیادی شده است.
هرچه صادرات محصول به کشورهای خارجی بیشتر باشد، این مورد نفع بالاتری برای اقتصاد کشور دارد و می تواند سود خوبی را هم برای صادر کنندگان داشته باشد و هم به طور کلی چرخه اقتصادی کشور منتفع شود.
صادرات خرما کلوته به کشورهایی همچون مالزی، ترکیه، آلمان، سوریه و پاکستان انجام می شود و این کشورها را می توان طرفدار پر و پا قرص این خرماها دانست.
خرمای کلوته مرغوب به عنوان یکی از بهترین محصولات صادراتی در نظر گرفته شده است که کشورهای دیگر به دلیل دارا بودن خواص بی شمار آن را در کنار یک ماده غذایی به عنوان دارویی شفابخش هم می شناسند.

مجموعه ما نیز از جمله مراکز فروشی است که توانسته با توجه به نیاز کشور خودمان و همچنین سایر کشورهای خارجی به فروش و صادرات خرما کلوته در سطح وسیعی بپردازد و در این زمینه بسیار فعال است.
شما نیز می توانید محصولات مورد نیاز خود را از طریق مجموعه ما خریداری نمایید و مورد استفاده قرار بدهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه خرما کلوته درجه یک

فروش خرمای کلوته درجه یک جیرفت در تبریز

خرمای کلوته درجه یک جیرفت در تبریز و سایر شهرهای بزرگ کشور، هم اکنون با …